Szkoła Jazdy ELKRYS Bydgoszcz. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów, aby ułatwić im zdanie egzaminu państwowego.

bydgoszcz.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Szkoła Jazdy ELKRYS
 Szkoła Jazdy ELKRYS
ul . Grunwaldzka 207
Bydgoszcz
tel. kom. 502 900 021
Szkoła Jazdy ELKRYS

Samochód już od dawna przestał być luksusem dla wybranych. Korzystanie z samochodu to ułatwienie poruszania się, wygoda oraz przyjemność. Żeby jazda była przyjemna trzeba pamiętać, że należy nauczyć się jeździć bezpiecznie. Szkoła jazdy ELKRYS Bydgoszcz, to stosunkowo młody ośrodek szkolenia kierowców, ale przez to ceniący sobie każdego klienta. Posiadamy duże doświadczenie zdobyte w innych ośrodkach nauki jazdy, które zajmują wysokie miejsca w rankingach zdawalności WORD.

Kursy nauki jazdy prowadzimy profesjonalnie, w miłej atmosferze i zawsze dobrej cenie. Zależy nam, aby szkoła jazdy ELKRYS Bydgoszcz była pozytywnie postrzegana przez swoich kursantów, dlatego każdego klienta staramy się traktować indywidualnie. Cieszy nas fakt, że jako bydgoski ośrodek nauki jazdy tak często jesteśmy polecani przez byłych kursantów. Najlepszym tego dowodem jest stale rosnąca ilość osób chcących uczyć się w naszej szkole jazdy.

W szkole jazdy ELKRYS Bydgoszcz jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów, aby ułatwić im zdanie egzaminu państwowego. W przyszłości planujemy również rozszerzyć naszą działalność o szkolenie kierowców z pozostałych kategorii.

  << Start-Car Adrian Janicki   Szkoła Jazdy KABRIO Rafal Rogalski >>
 
Szkoła Jazdy ELKRYS w Bydgoszczy. Młody ośrodek szkolenia kierowców, ale przez to ceniący sobie każdego klienta.
© Copyrightbydgoszcz.nauka-prawo-jazdy.pl